حفاظ ستاره ای

حفاظ ستاره ای | تک حفاظ
حفاظ های ستاره ای به منظور برقراری و بالا بردن امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده می شوند که حفاظ ستاره ای نیز یکی از انواع آن ها می باشد. حفاظ های می توانند تا حد زیادی و به خوبی خیال شما را از بابت رفت و آمدهای غیر قانونی از روی دیوار و ورود دزدها به خانه راحت کنند. این حصارها با شاخه های متعدد و نوک های تیزی که دارند افراد را از عبور از روی دیوارها باز می دارند. برای تامین امنیت ساختمان مسکونی، تجاری و اداری خود می توانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید.</p> <p>همچنین لازم به ذکر است که سایر سیستم های امنیتی، بعد از ورود دزدها به سختمان فعال می شوند، اما استفاده از حصار باعث جلوگیری از ورود افراد نا آشنا و دزدها به ساختمان می شود.

برای مشاهده ظاهر حفاظ ستاره ای بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

اهمیت و دلیل استفاده از حفاظ ستاره ای

علت نام گذاری این حفاظ آن است که ظاهری ستاره مانند دارد. اگر بخواهیم این نوع حفاظ را با سایر نمونه های مشابه خود مقایسه کنیم باید بگوییم که نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله ای دارای قیمت کمتری می باشد و از نظر اقتصادی به صرفه است. حفاظ ستاره ای به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا می باشد و تا مدت بسیار طولانی نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد. همچنین شما نیاز به نگهداری و تعمیر آن ندارید چرا که عمر مفید این محصول بسیار بالا می باشد. این نوع حفاظ به دلیل ساختار و طراحی مناسبی که دارد، از ضریب امنیتی زیادی برخوردار است و به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان می دهند.

انواع حفاظ ستاره ای

<br /> حصار ستاره ای در اندازه (ارتفاع) و تراکم های مختلفی تولید شده و به فروش می رسد. قیمت این محصول نیز با توجه به کیفیت جنس،اندازه و تراکم آن متغیر است. هرچه طول و تراکم شاخه ها بیشتر باشد، قیمت و هزینه ی محصول بالاتر خواهد رفت. این نوع حفاظ ها آزمایش خودشان را پس داده اند و در طول زمان از نظر کاربردی و ضریب امنیت خود را ثابت کرده اند. بعد از نصب حفاظ ستاره ای می توانید مشاهده کنید که امکان عبور از میان و روی آن ها وجود نخواهد داشت و همین امر تضمین کننده ی امنیت ساختمان شما خواهد بود. سارقین کمتر به سراغ املاکی که دارای حصار باشند می روند!</p> <p>این محصول در رنگ های مختلفی ساخته و فروخته می شود که البته با توجه به خواسته و سفارش مشتری، امکان رنگ آمیزی آن به رنگ های خاص و مورد نظر وجود دارد. ارتفاع آن نیز همانند رنگ با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد و با توجه به نیاز و سفارش آن ها ساخته و ارائه می شود.

اما چرا تک حفاظ ؟!

گروه تک حفاظ یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ روی دیوار می باشد که با تولید سالانه بیش از 30هزار متر انواع حفاظ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می کند. ما با تکیه بر توانایی تیم تولید خود، حفاظ های با کیفیتی را تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان گرامی می گذاریم. حفاظ شاخ گوزنی تولید شده توسط تیم تک حفاظ در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند. شما می توانید حفاظ شاخ گوزنی را با ارتفاع های 120 و 90 و 75 که در تراکم های مختلف 25 و 19 و 15 در تعداد مختلف ردیف ها، از طریق تیم تک حفاظ تهیه کنید. شما می توانید جهت مشاهده ی انواع حفاظ شاخ گوزنی در سایت تک حفاظ، از طریق بخش نمونه کارها اقدام کنید. همچنین می توانید سایر محصولات ما از جمله حفاظ ستاره ای ، حفاظ لیلیوم و حفاظ لاله ای را هم مشاهده کنید.<br /> شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش از طریق شماره تماس ثبت شده در پایین صفحات سایت و یا صفحه ی تماس با ما اقدام کنید.

نمونه کارهای گروه تک حفاظ برای این نوع حفاظ

شماره های تماس با گروه تک حفاظ: 02156866541 موبایل : 091224767813

حفاظ ستاره ای از ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار می باشد که هم قیمتی مناسب داشته و هم با بهترین کیفیت توسط گروه تک حفاظ تولید و نصب می شود.

به روز رسانی لیست قیمت حفاظ ستاره ای در  1 خرداد 1403  انجام شده است.