حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلوم

حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ ها کارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و نرده لیلیوم نیز یکی از حصارهای پر کاربرد برای این منظور می باشد.

نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف کنندگان هستند. معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار هستند.

همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حصار را در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار داد. حصار لیلیوم نیز همانطور که از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم می باشد و به همین منظور به این اسم نام گذاری شده است.

حفاظ لیلیوم

برای مشاهده ظاهر حفاظ لیلیوم بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

اهمیت و دلیل استفاده از حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های مختلف را دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد.

همچنین این حفاظ به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد (شاخه ها از مرکز گسترش می یابند) قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم استفاده کرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.

انواع حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز مانند سایر حفاظ های مشابه، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد. هرچه ارتفاع این حصار ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود.

ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه سفارش مشتریان متغییر می باشد.

اما چرا تک حفاظ ؟!

حفاظ لیلیوم تولید شده توسط تیم تک حفاظ در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند. گروه تک حفاظ از جمله بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ دیوار می باشد.

ما با توانایی تولید سالانه بیش از 30هزار متر انواع حفاظ و بهره بری از نیروهای کار آزموده و حرفه ای آماده ی خدمت رسانی و ارائه ی محصولات با کیفیت به هموطنان عزیزمان هستیم. همچنین قیمت های ما بسیار منصفانه هستند! تک حفاظ همواره به مشتریان خود اهمیت داده و در فکر ایجاد رفاه و رضایت برای آن ها می باشد. شما می توانید سایر محصولات ما از جمله حفاظ آبشاری ، حفاظ لیلیوم و حفاظ شاخ گوزنی را هم مشاهده کنید.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تماس ثبت شده در پایین صفحات سایت و یا فرم موجود در صفحه ی تماس با ما اقدام کنید.

نمونه کارهای گروه تک حفاظ برای این نوع حفاظ

شماره های تماس با گروه تک حفاظ: 02156866541 موبایل : 091224767813

حفاظ لیلیوم از ایمن ترین نوع حفاظ روی دیوار می باشد که هم قیمتی مناسب داشته و هم با بهترین کیفیت توسط گروه تک حفاظ تولید و نصب می شود.

به روز رسانی لیست قیمت حفاظ لیلیوم در  1 خرداد 1403 انجام شده است.