حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از جمله مصالح و موارد مورد استفاده در معماری و ساختمان سازی می باشد. این حفاظ ها از جمله حفاظ های نسل جدید هستند که جهت تامین امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع حفاظ دیوار از میلگردهایی نوک تیز ساخته شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

این میلگردها به یکدیگر جوش داده شده و معمولا رنگ آمیزی می شوند. این میگردهای نوک تیز با شیوه ی قرار گرفتن خاصی که دارند، هر کدام به یک سمت رشد کرده اند و مانع از عبور افراد و حیواناتی مانند گربه ها از روی دیوار خواهند شد.

برای مشاهده ظاهر این نوع حفاظ بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

اهمیت و دلیل استفاده از نرده شاخ گوزنی

از آن جایی که حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند، بسیار از معماران و طراحان از حصارهای نسل جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از: حفاظ بوته ای ، حفاظ لاله ای و حفاظ لیلیوم. این نوع حفاظ با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن ساخته شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری که امروزه بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از این نوع می باشد.

این نوع نرده روی دیوار از سوی نیروی انتظامی کشور برای تامین امنیت تایید شده است. اگر این نرده شاخ گوزنی را بر روی زمین بگذارید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود. شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که دزدها کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حصار استفاده کرده اند.

از جمله دیگر مزایای حصار شاخ گوزنی می توان به عمر و ماندگاری آن اشاره کرد! این حفاظ ها پس از نصب احتیاج به مراقب و نگهداری ویژه ای ندارند، همچنین به دلیل جنس آن ها، از عمر و ماندگاری بالایی نیز برخوردارند. همچنین نصب و اجرای آسان این نوع از حصار نیز یک ویژگی مهم دیگر است که شما باید از آن آگاه باشید.

در مجموع با توجه به ویژگی های این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

انواع حفاظ شاخ گوزنی دیوار

این نوع حفاظ های روی دیوار در ابعاد و کیفیت و قیمت های مختلفی ساخته می شوند و به فروش می رسند. ارتفاع های مختلفی برای ساخت این نوع حفاظ وجود دارد، همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع مختلف این حصار دارای قیمت های متفاوتی باشد. نرده روی دیوار از نظر تامین امنیت برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند پس باید در خرید آن ها دقت لازم را داشته باشید و امنیت خودتان را حفظ کنید.

اما چرا تک حفاظ ؟!

گروه تک حفاظ یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ روی دیوار می باشد که با تولید سالانه بیش از 30هزار متر انواع حفاظ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می کند. ما با تکیه بر توانایی تیم تولید خود، حفاظ های با کیفیتی را تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان گرامی می گذاریم.

حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط تیم ما در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند. شما می توانید این حفاظ ها را با ارتفاع های 120 و 90 و 75 که در تراکم های مختلف 25 و 19 و 15 در تعداد مختلف ردیف ها، از طریق تیم تک حفاظ تهیه کنید. شما می توانید جهت مشاهده ی انواع نرده شاخ گوزنی در سایت تک حفاظ، از طریق بخش نمونه کارها اقدام کنید.

همچنین می توانید سایر محصولات ما از جمله حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم و حفاظ لاله ای را هم مشاهده کنید.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت حفاظ دیوار و همچنین ثبت سفارش از طریق شماره تماس ثبت شده در پایین صفحات سایت و یا صفحه ی تماس با ما اقدام کنید.

نمونه کارهای گروه تک حفاظ برای حفاظ شاخ گوزنی

شماره های تماس با گروه تک حفاظ: 02156866541 موبایل : 091224767813

نرده شاخ گوزنی از ایمن ترین نوع حفاظ دیوار می باشد که هم قیمتی مناسب داشته و هم با بهترین کیفیت توسط گروه تک حفاظ تولید و نصب می شود.

به روز رسانی لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در  31 اردیبهشت 1403  انجام شده است.