حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری به منظور برقراری و بالا بردن امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی حصارها و حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت استفاده می شوند که حفاظ آبشاری نیز یکی از انواع آن ها می باشد.

حفاظ های می توانند تا حد زیادی و به خوبی خیال شما را از بابت رفت و آمدهای غیر قانونی از روی دیوار و ورود دزدها به خانه راحت کنند. این حصارها با شاخه های متعدد و نوک های تیزی که دارند افراد را از عبور از روی دیوارها باز می دارند. برای تامین امنیت ساختمان مسکونی، تجاری و اداری خود می توانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر است که سایر سیستم های امنیتی، بعد از ورود دزدها به سختمان فعال می شوند، اما استفاده از حصار باعث جلوگیری از ورود افراد نا آشنا و دزدها به ساختمان می شود.

برای مشاهده ظاهر حفاظ آبشاری بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

اهمیت و دلیل استفاده از حفاظ آبشاری

علت نام گذاری این حفاظ آن است که ظاهری پله ای و آبشار مانند دارد. اگر بخواهیم این نوع حفاظ را با سایر نمونه های مشابه خود مقایسه کنیم باید بگوییم که نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله ای دارای قیمت کمتری می باشد و از نظر اقتصادی به صرفه است.

حفاظ آبشاری به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا می باشد و تا مدت بسیار طولانی نیاز امنیتی شما را تامین خواهد کرد. همچنین شما نیاز به نگهداری و تعمیر آن ندارید چرا که عمر مفید این محصول بسیار بالا می باشد.

این نوع حفاظ همانند حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ساختار و طراحی مناسبی که دارد، از ضریب امنیتی زیادی برخوردار است و به همین دلیل افراد و مشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان می دهند.

حصار آبشاری در اندازه (ارتفاع) و تراکم های مختلفی تولید شده و به فروش می رسد. قیمت این محصول نیز با توجه به کیفیت جنس،اندازه و تراکم آن متغیر است. هرچه طول و تراکم شاخه ها بیشتر باشد، قیمت و هزینه ی محصول بالاتر خواهد رفت.

ویژگی های حفاظ آبشاری

این نوع حفاظ ها آزمایش خودشان را پس داده اند و در طول زمان از نظر کاربردی و ضریب امنیت خود را ثابت کرده اند. بعد از نصب حفاظ آبشاری می توانید مشاهده کنید که امکان عبور از میان و روی آن ها وجود نخواهد داشت و همین امر تضمین کننده ی امنیت ساختمان شما خواهد بود. سارقین کمتر به سراغ املاکی که دارای حصار باشند می روند!

این محصول در رنگ های مختلفی ساخته و فروخته می شود که البته با توجه به خواسته و سفارش مشتری، امکان رنگ آمیزی آن به رنگ های خاص و مورد نظر وجود دارد. ارتفاع آن نیز همانند رنگ با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر می باشد و با توجه به نیاز و سفارش آن ها ساخته و ارائه می شود.

اما چرا تک حفاظ ؟!

تمامی محصولات تولید شده توسط گروه تک حفاظ دارای کیفیتی بسیار بالا می باشند که حفاظ آبشاری نیز از این قاعده مستثنی نیست! تک حفاظ یکی از بهترین گروه های تولید کننده ی حفاظ و نرده روی دیوار در ایران است که با ظرفیت تولید بالای خود (سی هزار متر در سال) حجم زیادی از نیاز بازار را تامین می کند.

ما با بهره برداری از توان کارشناسان و نیروی انسانی و صنعتی خود حصارها و حفاظ ها را در انواع مختلف تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان عزیزمان قرار می دهیم. قیمت محصولات تک حفاظ بسیار مناسب است تا خرید شما مشتریان از نظر اقتصادی کاملا به صرفه باشد.

جهت مشاهده ی انواع حصارهای آبشاری تولید شده توسط تک حفاظ به بخش نمونه کارها مراجعه کنید و کارهای ساخته و اجرا شده توسط ما را ببینید.

همچنین سایر محصولات ما از جمله حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ لاله ای در بخش نمونه کارها قابل مشاهده هستند.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تماس ثبت شده در پایین صفحات سایت و یا فرم موجود در صفحه ی تماس با ما اقدام کنید.

نمونه کارهای گروه تک حفاظ برای این نوع حفاظ

شماره های تماس با گروه تک حفاظ: 02156866541 موبایل : 091224767813

حفاظ آبشاری از ایمن ترین نوع حفاظ دیوار می باشد که هم قیمتی مناسب داشته و هم با بهترین کیفیت توسط گروه تک حفاظ تولید و نصب می شود.

به روز رسانی لیست قیمت حفاظ آبشاری در  1 خرداد 1403  انجام شده است.